فروشگاه فایل

23 ‏متن شماره 2 ‏فروشگاه فایل,همکاری,فروش,فایل,فایل کار,فروشگاه,خرید,دانود,همکاری در فروشهمکاری در فروش - فایل - فروشگاه فایل - فایل کار - مشارکت در فروش فایل - خرید - دانلود - مقاله - تحقیق

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 892
  • بازدید دیروز : 1003
  • بازدید کل : 223859

پیوند ها

دانلود مقاله پيام رهبر دررابطه با علم ودانش در سال 90


دانلود مقاله پيام رهبر دررابطه با علم ودانش در سال 90

برای شما بازدید کننده محترم این مقاله کامل را تهیه کرده ایم.

پيام رهبر دررابطه با علم ودانش در سال 90

قسمتی از متن :

 

‏1

‏پيام رهبر دررابطه با علم ودانش در سال 90

‏مقام معظم رهبری با بیان اینکه علم و دانش برای یک فرد و کشور اقتدار است تاکید کردند: کسی که این قدرت را پیدا می کند دست بالا را دارد و اگر نتواند به آن دست یابد دیگران بر وی برتری خواهند یافت.

‏به گزارش ایرنا، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در نخستین روز سال جدید در جمع زائران حرم مطهر رضوی با اشاره به شعار سال ‏۱۳۸۹‏ یعنی ‘همت مضاعف، کار مضاعف’ به دیدارهای خود در ابتدا و انتهای سال گذشته از نمایشگاه‌های صنعتی در کشور اشاره کردند که نشان دهنده پیشرفت‌های چشمگیر کشور در حوزه‌های مختلف از جمله صنعتی، پزشکی، ابررایانه‌ها و فناوری انرژی‌های نو بوده است که از دانش‌های سطح بالا هستند.

‏ایشان افزودند:خوشبختانه دانشمندان ما که متوسط سن آن‌ها ‏۳۵‏ سال است به نحو شتابنده‌ای مشغول پیشروی هستند به طوری که گزارش‌های مراکز معتبر بین المللی نشان می‌دهد که این رشد از بسیاری از کشورهای جهان بیشتر و چند برابر متوسط پیشرفت جهانی است.

‏رهبر معظم انقلاب اسلامی با تبریک فرارسیدن سال جدید، عید نوروز را فرصتی مغتنم دانستند که می‌توان از آن در سمت و سوی حرکت اسلامی و برای تکامل انسان و پیشرفت معنوی و مادی بشر و انسان استفاده کرد.

‏رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: ما ایرانی‌ها می‌توانیم با استفاده از این مناسبت در مسیر کارهایی که اسلام ما را به آن‌ها دعوت کرده است حرکت و خودمان را با اهداف عالیه اسلام آشنا کنیم.

‏حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، در بخش نخست سخنان خود به ارائه گزارشی از جمع بندی تلاش‌های سال ‏۱۳۸۹‏ در یک نگاه کلان و سپس به موضوع تبیین شعار سال ‏۱۳۹۰‏ یعنی ‘سال جهاد اقتصادی’ پرداختند.

‏مسائل مهم منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا

‏ایشان همچنین درسومین بخش سخنان خود، مسائل مهم منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا و رخدادهای این منطقه اسلامی را با توجه به تزویر و ترفندی که دشمنان امت در پیش گرفته‌اند، بیان کردند.

‏رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به قیام های مردمی که اخیرا در منطقه اتفاق افتاده است، فرمودند: حوادث مصر، تونس، لیبی و بحرین حوادث بسیار مهمی است و یک تحول بنیانی در منطقه عربی و اسلامی دارد انجام می گیرد که نشانه بیداری امت اسلام است.

‏حضرت آیت الله خامنه ای عصر روز دوشنبه و در جمع هزاران تن از زائران حضرت ثامن الحج علی ابن موسی الرضا(ع) در مشهد مقدس، افزودند: بیداری امت اسلام همین چیزی است که ده ها سال شعار آن در جمهوری اسلامی داده می شود و امروز در متن زندگی این کشورها دارد خود را نشان می‌دهد.

‏ایشان با بیان این که در تحولات منطقه دو خصوصیت وجود دارد ، خاطرنشان کردند: یکی عبارت است از حضور مردم و دیگری سمت و سوی دینی این حرکت ها است و این دو عنصر اساسی است. رهبر انقلاب اسلامی تصریح کردند: حضور مردم با جسم خودشان، همان اتفاقی است که در انقلاب اسلامی افتاد و احزاب و پشت میز نشین‌ها و تحلیلگرهای ذهنی هیچ کاری نتوانستند انجام دهند.

‏حضرت آیت‌الله خامنه ای اظهارداشتند: هنر بزرگ امام (ره) بزرگوار ما این بود که توانست مردم را وارد صحنه کند و وقتی که مردم به عرصه آمدند جسم خودشان، دل خودشان و همت و نیت خودشان را وارد عرصه کردند، گره های کور باز و راه های بن بست گشوده شد و امروز همین اتفاق دارد در کشورهای دیگر می افتد.

‏ایشان در ادامه یاد آورشدند: در مصر و یا تونس مردم وارد صحنه شده اند، روشنفکران همیشه بوده اند و همیشه هم حرف می زدند و خیلی از اوقات هم مردم را دعوت می کردند اما کسی به حرف آنها چندان توجهی نمی کرد.

‏رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: در اینجا (کشورهای منطقه) خود مردم وارد صحنه و عرصه شده‌اند و گرایش و جهت گیری آنها هم، جهت گیری دینی است یعنی نماز جمعه و جماعتش نام خدا است، علمای دینند، افراد مبلغ دین و بنیانگذاران تفکر نوین دینی در برخی کشورها هستند، اینها هستند که وارد میدان شده‌اند ، مردم آمده‌اند در صحنه که این خصوصیت این قضیه است.

‏مقام معظم رهبری با اشاره به علت ورود مردم منطقه به صحنه، فرمودند: این به صورت واضحی مساله عزت و کرامت انسانی آنها بود، در مصر؛ تونس و دیگر کشورهای منطقه، مردم غرورشان به دست حاکمان ظالم جریحه دار شده بود و مردم مصر مشاهده می‌کردند که رییس جمهور آنها که در راس کشورشان قرار دارد به نیابت از اسراییل کثیف ترین کارها را مرتکب می‌شود.

‏حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: در قضیه محاصره غزه اگر حسنی مبارک با اسراییل همکاری نمی‌کرد، اسراییل نمی‌توانست غزه را آنجور زیر فشار قرار دهد و آن جنایت‌ها را مرتکب شود.

‏2

‏ایشان با تاکید بر جریحه دار شدن غرور ملت مصر، اظهارداشتند: نظیر این مساله در کشورهای دیگر هم وجود دارد. مثلا در لیبی با این که قذافی در سال‌های اول روی کار آمدن گرایش ضد غربی نشان می‌داد، اما در سال‌های اخیر خدمات بزرگی را برای غربی‌ها انجام داد و آنها هم به چشم خود دیدند که با یک تهدید خشک و خالی غرب امکانات هسته‌ای خودش را این آقا جمع و همه را سوار کشتی کرد و به غربی‌ها گفت ببرید.

‏رهبر معظم انقلاب در ادامه با اشاره به وضعیت و جایگاه رفیع ملت ایران، فرمودند: ملت ما مشاهده کرد که همه دنیا به سردمداری آمریکا علیه حرکت هسته‌ای آنان قیام کرده، تحریم و دعوا راه انداخته‌اند و تهدید نظامی و حمله کردند، اما مسئولین کشور نه تنها عقب نشینی نکردند بلکه امکانات هسته‌ای را هر سال چندین برابر نسبت به سال قبل بیشتر کردند.

‏حضرت آیت‌الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در ادامه بیانات مهم عصر روز دوشنبه در حرم رضوی فرمودند: به توفیق الهی سلسله شکست های آمریکا در منطقه ادامه پیدا خواهد کرد.

‏مقام معظم رهبری با اشاره به اوضاع لیبی، خاطرنشان کردند: آنجا مردم دیدند که مسئولین کشورشان همه امکاناتی را که داشتند درمقابل تهدیدهای غربی ها و یا به قول خودشان در مقابل مشوق‌های آنها از دست دادند و غرورشان جریحه دار شد که این موضوع در همه کشورهایی که مردم آنها قیام کرده‌اند مشاهده می‌شود.

‏حضرت آیت الله خامنه ای با مطرح کردن این سوال که موضع آمریکایی‌ها در این زمینه چه بود؟، فرمودند: آمریکایی‌ها نخست درمقابل این حوادث متحیر ماندند و دچار بی‌تحلیلی شدند و نمی‌دانستند که دارد چه اتفاقی می‌افتد و باورشان نمی‌شد و بعد از آن که این حوادث اتفاق افتاد و تحلیل درستی از حوادث نداشتند و مردم را نمی‌شناختند مواضع متناقضی گرفتند.

‏ایشان با بیان این که البته آنچه که تا به امروز همواره در رفتار آمریکایی‌ها در قبال این کشورها و کشورهای دیگر دیده شده است، پشتیبانی از دیکتاتورها بوده، خاطرنشان فرمودند: آمریکایی‌ها تا آخرین لحظه از حسنی مبارک دفاع کردند و هنگامی که دیدند دیگر نمی‌شود، آنوقت او را دور انداختند که این هم یک درس عبرتی برای سردمداران وابسته به آمریکا است که بدانند آن وقتی که فایده و تاریخ مصرف خود را طی کنند و فایده‌شان را از دست بدهند، مثل یک پارچه کهنه‌ای آنها را دور می‌اندازند و اعتنایی به آنها نمی‌کنند.

‏رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به این که آنچه که برای غرب و آمریکا اتفاق افتاد، حقیقتا غیرقابل تحمل بوده و هست، تصریح کردند: مصر یکی از ستون‌های سیاست خاورمیانه‌ای آمریکا است و آنها به این سیاست متکی بودند اما نتوانستند این ستون را به نفع خودشان حفظ کنند و ملت‌ها بر آنها فائق آمدند.

‏حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمودند: این تزویرها و ترفندها آمریکایی، غربی، موذیانه و خباثت آلود اما در عین حال سطحی است که اگر ملت‌ها هوشیار باشند می‌توانند این تزویرها را رو و این ترفندها را باطل کنند.

‏ایشان افزودند: آنها سعی کردند حالا که حسنی مبارک در مصر و یا بن علی را در تونس از دست داده‌اند شاید بتوانند شاکله نظام را حفظ کنند و آدم‌ها عوض شوند اما نظام باقی بماند لذا اصرار کردند که در این کشورها یک نخست وزیر بماند و در این زمینه هم پافشاری کردند اما ملت‌ها قیام خودشان را ادامه دادند و بر این ترفند هم فائق آمدند و این دولت‌ها را هم ساقط کردند.

‏حضرت آیت الله خامنه‌ای در ادامه این بیانات مهم ضمن تاکید بر شکست سیاست‌های آمریکا در منطقه، فرمودند: بعد از این که آمریکایی‌ها عوامل خود را در این کشورها از دست دادند، دو ترفند را در پیش گرفتند که یکی ‘فرصت طلبی’ و دیگری ‘شبیه سازی’ است.

‏حضرت آیت الله خامنه ای اظهارداشتند: فرصت طلبی آنها این بود که خواستند اگر بتوانند این انقلاب‌ها را مصادره کنند یعنی سر مردم کلاه بگذارند و با آنها اظهار همراهی و افراد طرفدار خود را سر کار بیاورند که در این مساله نیز شکست خوردند.

‏حضرت آیت‌الله خامنه ای ولی امر مسلمین جهان با بیان این که منافق واقعی در جهان آمریکا است، فرمودند: نفاق واقعی عملی است که اینها (آمریکایی‌ها) دارند انجام می‌دهند، ادعای دفاع از ملت‌ها دارند، در مورد مصر می‌گویند ما طرفدار ملت هستیم اما دروغ می‌گو‏یند. اینها با دشمن ملت مصر تا لحظه آخر همکاری کردند و در مورد تونس هم عین همین حرف را می‌زنند و می‌گویند طرفدار ملت هستیم.

‏ایشان در خصوص دومین ترفند آمریکایی‌ها اضافه کردند: ترفند دوم آمریکایی‌ها شبیه سازی بود یعنی شبیه آنچه را که در مصر، تونس، لیبی و برخی کشورهای دیگر اتفاق افتاده است در ایران پیاده کنند و عواملشان هم در داخل کشور که حقیقتا دستخوش هواهای نفسانی هستند تلاش کردند اما ملت ایران توی دهنشان زد.

‏رهبر معظم انقلاب با بیان این که بد نیست ملت بداند که رییس جمهور آمریکا به ملت ایران پیغام داده که ما طرفدار شما هستیم، افزودند: اوباما ادعا می‌کند که ما با دیکتاتورها مخالفیم و با حقوق ملت‌ها موافق هستیم اما دروغ می‌گویند به دلیل این که اینها نه فقط به ملت‌های دیگر رحم نمی‌کنند بلکه به ملت خودشان هم رحم نمی‌کنند.

 

 


 

تصاویری از چند صفحه نخست فایل :

 

توجه فرمایید بدلیل تهیه ی تصویر با نرم افزار های خارجی متن نمایش داده شده در تصاویر ممکن است دارای اشکالاتی در نمایش برخی حروف باشد که در فایل اصلی بدون مشکل است


مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۰ مرداد ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 25

برچسب های مهم

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه آپدیت مهرماه 97 نکته: دوستان عزیز یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران میپرسند اینه که آیا پکیج شما همون پکیجی هستش که تو اینترنت زده (کسب درآمد ۳۰۰ هزار در 30 دقیقه ) ؟! نخیر ، اون (پکیج کسب درآمد ۳۰۰،۰۰۰ در ۳۰ دقیقه ) به شما کلا یک چیز دیگه رو ...

کارآمدترین استراتژی معامله پرسود باینری آپشن

کارآمدترین استراتژی معامله پرسود باینری آپشن

آموزش بصورت تصویری بوده و از تمامی مراحل ابتدایی تا انتهایی استراتژی با استفاده ازویدئو توضیحات کامل داده شده است ماحصل 6سال تجربه شخصی بنده در زمینه بروکر الیمپ ترید هست که طی سالها تجربه بارها طبق روند آپدیت شده و به پختگی لازم رسیده . تصمیم گیری سختی انجام دادم و ...

نرم افزارکنترل گوشی فرزندان و همسر(فوق حرفه ای و

نرم افزارکنترل گوشی فرزندان و همسر(فوق حرفه ای و

نرم افزارکنترل گوشی همسر و فرزندان(فوق حرفه ای و VIP) از جمله گزارشاتی که می توانید با این پکیج به آن ها دسترسی داشته باشید و برای شما ارسال می کند عبارتند از: SMS های ورودی، خروجی بدون امکان حذف شدن و ارسال گزارش لحظه ای به همراه شماره فرد و متن پیام، تماس های ورودی،خروجی و از ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/05/26 اضافه شدن ویدیوی جدید بسم الله الرحمن الرحیم کسب درآمد اینترنتی سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم ...

پکیج کسب درآمد از اینترنت

پکیج کسب درآمد از اینترنت

پکیج کسب درآمد از طریق اینترنت با سلام خدمت شما دوست عزیز امیدوارم هرجا که هستید سلامت باشید. ببینید دوست عزیز ما پکیج رو جوری درست و طراحی کردیم، که چه یک خانم خانه دار چه یک دانشجو چه.... قادر هست از طریق این پکیج کسب درآمد کند. شما فقط به یک خط اینترنت و به یک موبایل یا ...

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ١٣٠ هزار تومان

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ١٣٠ هزار تومان

سلام دوست خوبم اگه از زندگي و كارت رضايت نداري.. اگه از وضعيت روحي و بي پولي خسته شدي.. اگه احساس ميكني هميشه تو تمامي كارها بازنده اي و اعتماد به نفس پاييني داري.. اگه ميخواي يك فعاليت جديد رو شروع كني .. و يا حتي ميخواي وضعيت زندگيتو بهتر و بهتر كني و جاذب ثروت و موفقيت ...

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد- تالیف

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد- تالیف

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد تالیف ریتا اتکینسون و ریچارد اتکینسون ترجمه محمد تقی براهنی و بهروز بیرشک منبع آزمون ارشد روانشناسی شامل 716 صفحه در قالب فایل pdf ...

زندگی شیرین

زندگی شیرین

اگر واقعا می خواهید با مشکلات جنسیتان به کلی خدا حافظی کنید لطفا مطالب زیر را با دقت بخوانید...! در اين سايت روشي را به شما معرفي مي كنيم براي بزرگ كردن آلت تناسلي كه نتايج فوق العاده اي براي شما در بر خواهد داشت،كه خودتان هم باور نمي كنيد: . . . 1-افزايش طول و ضخامت به ...

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

معرفی کتاب:(روان درمانی اگزیستانسیال فارسی) روان درمانی اگزیستانسیال گونه ای روان درمانی پرکار یا پویه نگر است. پویا اصطلاحی ست که در حیطه ی بهداشت روان به چهره روان پویه شناسی بسیار بهره گیری می شود؛ و اگر کسی بخواهد یگانه از اساسی ترین ویژگی های رویکرد اگزیستانسیال را ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی ...

کسب درامداز اینترنت تضمینی

کسب درامداز اینترنت تضمینی

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 ابان 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای شناسایی ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم بعضی افراد به سایت شاهین زند با نام نوین بینش پیام ارسال می کنند و توضیح می دهند مبلغی را جهت خرید این کتاب پرداخت کرده اند ولی کتابی در اختیار آن ها قرار نگرفته است. متاسفانه بعضی افراد سودجو از نام این کتاب و نام شاهین زند استفاده کرده ...

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

خیلی از دوستان سوال پرسیدن در مورد نحوه ثبت نام که ما در ویدیو زیر تمام موارد را آموزش دادیم در ویدیو زیر در مورد نحوه ثبت نام در سایت الیمپ و آشنایی با تمام اجزای مهم سایت الیمپ توضیح دادیم . برای رفتن به سایت الیمپ اصلی کلیک کنید برای رفتن به سایت نمایندگی ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

اگه واقعا خواهان تغییر و درآمدزایی هستید، این صفحه رو کامل مطالعه کنید، در غیر این صورت میتونید با خیال راحت این صفحه رو ترک کنید :) این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

معرفی کتاب:زمینه روانشناسی هیلگارد (متن کامل) نويسنده:اتکینسون مترجم:دکتر براهنی فرمت کتاب:پی دی افpdf(کیفیت عالی) زبان کتاب:فارسی سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814 ...

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

با سلام خدمت تمام عزیزانی که از سایت فروشگاهی کافه فایل دیدن میکنند اول دوستان میخواستم قبل از فروش بسته ادد ممبر تلگرام یک توضیحی رو براتون بدم : جدیدا در بین برخی از سایت ها متاسفانه شاهد فروش این بسته هستیم اما این دوستان با بداخلاقی هایی که دارند نمیخواهند اطلاع بدن که ...

اندیکاتور ای کیو آپشن

اندیکاتور ای کیو آپشن

نام این اندیکاتور ای کیو آپشن هست ولی میتوانید در سایت الیمپ هم ازش استفاده کنید به درخواست دوستان این اندیکاتور به صورت تکی در سایت قرار گرفته ...

ملت عشق

ملت عشق

کتاب ملت عشقعنوان پرفروش ترین کتاب تاریخ ترکیه را به دست آورده است. این کتاب در ایران هم با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و توانسته است طرفداران زیادی پیدا کند. در قسمتی از پشت جلد کتاب آمده است: مولانا خودش را «خاموش» می نامید؛ یعنی ساکت. هیچ به این ...

تماس ناشناس و رایگان با شماره دلخواه+شماره مجازی

تماس ناشناس و رایگان با شماره دلخواه+شماره مجازی

برنامه تماس رایگان با دیگران با شماره ناشناس به صورت کاملا رایگان بدون نیاز به روت به وسیله این برنامه میتوانید با شماره دلخواه خود به دیگران زنگ بزنید. یعنی زمانی که شما با دیگران تماس می گیرید شماره دلخواهی که شما در برنامه وارد کرده اید برای شخصی که با وی تماس ...

اندیکاتور باینری

اندیکاتور باینری

اندیکاتور باینری در این محصول فقط اندیکاتور باینری قرار داده شده به درخواست کاربران گرامی . خیلی از دوستان سوال پرسیدن در مورد نحوه ثبت نام که ما در ویدیو زیر تمام موارد را آموزش دادیم در ویدیو زیر در مورد نحوه ثبت نام در سایت الیمپ و آشنایی با تمام اجزای مهم سایت ...

دانلود کتاب حقوق اساسی 1 - حسن خسروی - حقوق پیام

دانلود کتاب حقوق اساسی 1 - حسن خسروی - حقوق پیام

دانلود کتاب حقوق اساسی 1 تالیف دکتر حسن خسروی منبع رشته حقوق پیام نور شامل 221 صفحه در قالب فایل pdf ...

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

مادر احسان از دستش کلافه شده است. احسان ۱۰ سال دارد و در کلاس چهارم ابتدایی تحصیل می‌کند. او گاهی اوقات رفتارهای بد و پرخاشگرانه‌ای از خود نشان می‌دهد. احسان وقتی عصبانی می‌شود همه چیز را به هم می‌ریزد؛ از کوسن‌های مبل که به اطراف پرتاب می‌شود بگیرید تا کاغذ ...

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

کاملترین پکیج برنامه های ردیابی و کنترل گوشی همسر و فرزند + آموزش برنامه های پکیج: آموزش ردیابی گوشی سرقت شده بدون نصب برنامه برنامه اندروید ردیابی با ارسال پیامک و بدون نیاز به فعال بودن GPS برنامه اندروید کنترل کامل گوشی و دریافت پیامک ها و تماس ها و ...

کتاب نظریه های حسابرسی دکتر جواد رضازاده

کتاب نظریه های حسابرسی دکتر جواد رضازاده به تعداد 46 صفحه pdf دو طرف اسکن مناسب دانشجویان ارشد و دکتری حسابداری شامل سرفصل های زیر می باشد فصل اول: علم و عمل حسابرسی فصل دوم: در این فایل موجود نمی باشد فصل سوم: عرضه و تقاضای اطلاعات حسابداری فصل چهارم: تقاضا برای حسابرسی فصل ...

دانلود برنامه رستاخیز مردگان

دانلود برنامه رستاخیز مردگان

کتاب رستاخیز مردگان با ترجمه فارسی فرمت فایل:APK حجم:10مگابایت کتاب نکرونومیکون رستاخیز مردگان (همراه با ترجمه فارسی آن) و یا کتاب دیوانه کننده القابی است که روی این کتاب نهاده اند. نام دیگرش اما الضعیف است. نویسنده اصلی این کتاب فردی بدوی اهل شام به نام عبدل ال حضرت در سال ۶۹۹ ...

دانلود نسخه کامل کارتون پوکویو - دوبله فارسی

دانلود نسخه کامل کارتون پوکویو - دوبله فارسی

پوکویو (اسپانیایی: Pocoyó) نام یک مجموعهٔ تلویزیونی کارتونی اسپانیایی-بریتانیایی است که ویژه کودکانِ پیش‌دبستانی ساخته شده است و خالق آن «گی‌یرمو گارسیا کارسی»، «کُلمن لوپز»، «لوئیس گایه‌گو» و «دیوید کانتویا» هستند. تاکنون دو فصل از این مجموعه ...

علائم راهنمایی و رانندگی به سه زبان انگلیسی

علائم راهنمایی و رانندگی به سه زبان انگلیسی

یک مجموعه کامل از تمام علائم راهنمایی و رانندگی به سه زبان انگلیسی وعربی و فارسی که کابرد بسیار زیادی دارد . امیدوارم از این محصول نهایت استفاده را ببرید. ...

تایپ در منزل با درآمد عالی

تایپ در منزل با درآمد عالی

پکیج عالی تایپ و ترجمه ی متون در منزل با درآمد بالا اگر دانشجو هستید و دنبال کار در منزل با پورسانت عالی هستید. اگر دنبال کارهایی از قبیل تایپ و ترجمه در منزل هستید. دیگر نگران بیکاری نباشید بهترین پکیج تایپ و ترجمه ی متون با ...

دانلود کتاب ایموشن کد و بادی کد نوشته دکتر بردلی

دانلود کتاب ایموشن کد و بادی کد نوشته دکتر بردلی

دارای 200 صفحه کامل ترین ورژن کتاب با این کتاب به صورت خیلی ساده، روان و روشن میتوان ای اف تی یا همان ضربه ترابی را در کمترین زمان ممکن یاد گرفت و از از برایه آزاد سازی احساسات گیر افتاده خود کمک بگیرید با کمک ای اف تی میتوان تمام بیماری هایه ناشی از احساسات گیر افتاده را ...

فروشگاه فایل,همکاری,فروش,فایل,فایل کار,فروشگاه,خرید,دانود,همکاری در فروشهمکاری در فروش - فایل - فروشگاه فایل - فایل کار - مشارکت در فروش فایل - خرید - دانلود - مقاله - تحقیق

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما